Yhteydet

Yhteystiedot

Satateräs Oy
Meijeritie 1, 29810 Siikainen
Vaihde 02 5501 200
info@satateras.fi

Sähköpostiosoitteet:
etunimi.sukunimi@satateras.fi


Hallinto

Toimitusjohtaja
Juha Paukkunen
0400 684 698
juha.paukkunen@satateras.fi

Konttoristi
Raija Aarnisaari
02 5501 200
raija.aarnisaari@satateras.fi

Myynti

Siikaisten Tehdas
Ari Kotiranta
0400 122 983
ari.kotiranta@satateras.fi

Keravan konttori
Hannu Poutiainen
09 2586 9950 / 040 552 6571
hannu.poutiainen@satateras.fi

Salon Konttori
Juha Salminen
040 720 7272
juha.salminen@satateras.fi

Lappeenranta
Nosto- ja Siirtolaite Oy
Petri Lindman
040 591 5098
petri.lindman@nosto-jasiirtolaite.fi

Tuotanto

Tuotantopäällikkö
Juha Tuuliniemi
0400 727 921
juha.tuuliniemi@satateras.fi

Työnjohtaja
Henry Altis
0500 187 997
henry.altis@satateras.fi

Suunnittelija
Jyri Holappa
050 303 8020
jyri.holappa@satateras.fi

Suunnittelija/Tuotanto Ins.
Tuomas Lähteenmäki
045 674 0984
tuomas.lahteenmaki@satateras.fi

Ostopäällikkö
Erkki Lähteenmäki
040 556 7937
erkki.lahteenmaki@satateras.fi

Huolto ja varaosat

Huoltopäällikkö
Petteri Kumpulainen
050 562 9180
petteri.kumpulainen@satateras.fi

Varaosat
Erkki Lähteenmäki
040 556 7937
erkki.lahteenmaki@satateras.fi

 

Huoltoasentajat

Lataa tästä Crane Service aluehuollon kartta

 


Myynti / pyydä tarjous

Ari Kotiranta - 0400 122 983
ari.kotiranta@satateras.fi

Hannu Poutiainen - 040 552 6571
hannu.poutiainen@satateras.fi

Juha Salminen - 040 720 7272
juha.salminen@satateras.fi

Petri Lindman - 040 591 5098
petri.lindman@nosto-jasiirtolaite.fi

Pyydä tarjous lomakkeella:
» Avaa tarjouspyyntöomake
Scroll Up